O PRONÁJMU

Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem food trucků pro vaše akce, roadshow, svatby, večírky i promo akce. Čeká vás akce, kam by se vám hodil food truck? Potřebujete ho na jeden den, dva dny nebo na tři měsíce?  Ozvěte se nám a prodiskutujeme všechny možnosti.

CENÍK PRONÁJMU

Orientační cena při krátkodobém pronájmu (jedna akce) je
10 000 Kč / den
. Víkendový pronájem (např. svatba)  je minimálně za 15 000 Kč.

Dlouhodobý pronájem pak řešíme zcela individuálně, orientačně počítejte s cenou
40 000 Kč / měsíc
(při pronájmu na 3 a více měsíců)

DOPRAVA

Vůz vám rádi přistavíme až na místo.
Orientační cena dopravy je 15 Kč/km Vzdálenosti do 100 km od Prahy lze absolvovat po vlastní ose, vzdálenosti nad 100 km od Prahy je třeba řešit odtahem vozu na vleku.

HY1 Romeo – k dispozici konec srpna 2020

Romeo je ukrutně romatnický, ale zároveň prudce elegantní a přizpůsobivý fešák, který může sloužit jako mobilní bar nebo jako plnohodnotný food truck. Je vhodný pro zahradní party, svatby, večírky nebo jakoukoliv jinou akci, kde potřebujete udělat dojem. Smetanová barva se zlatými doplňky v kombinaci s tmavým dřevem dělá z Romea jednoho z nejhezčích foodtrucků na české scéně.

HY Julie – k dispozici září 2020

HY XXL je celé léto pryč. Rezervace možná na 2021

Zvýšená a prodloužená verze z původního autobusu. Nabízí opravdu velkorysý prostor pro servis, boční výklop, dva vnitřní bary a úctyhodné úložné prostory. Uvnitř najdete rozvody elektřiny (220V), dřez s tekoucí vodou a vlastním odpadem.

HY Julien je celé léto pryč

Julien je stříbrný fešák Citroen HY v klasickém designu. Nabízí boční výklop, dva vnitřní bary, klasik nad klasiky. Uvnitř najdete rozvody elektřiny (220V), dřez s tekoucí vodou a vlastním odpadem.

Caravan Vivi

Caravan Vivi je mobilní bar z karavanu, který se perfektně hodí na menší akce (do 100 lidí) Může dozdobit svatbu, oslavu narozenin, rozlučky se svobodou nebo cokoliv, kde potřebujete mít zázemí i šmrnc zároveň. Narozdíl od food trucků je Vivi možné transportovat pohodlně i na delší vzdálenosti na závěsu auta. Všechny informace o Vivi najdete zde.

VYBAVENÍ VOZŮ

Po dohodě je možné k vozu zapůjčit grilovací desku o velikosti 50x50cm, indukční dvouvařič, skleněné barely na limonády, sklenice na víno (50 ks), lahvičky na nealko, sklenice POKAL na koktejly (100 ks). Slaměná brčka WE STRAW

Cena dle domluvy.

Ozvěte se

chci@foodtrucky.cz

+420 734 240 467 (Milan)

+420 724 199 197 (BÁRA)

 

 

KDE nÁS NAJDETE

Všenory, Praha Západ

 

POPTÁVKA FOODTRUCKU:

TYP AKCE

15 + 2 =