PRONÁJEM 

Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem food trucků pro vaše akce, roadshow, svatby, večírky i promo akce. Čeká vás akce, kam by se vám hodil food truck? Potřebujete ho na jeden den nebo na tři měsíce?

Ozvěte se nám a prodiskutujeme všechny možnosti.

CENA PRONÁJMU

Orientační cena při krátkodobém pronájmu (jedna akce) je
10 000 Kč / den
.
Dlouhodobý pronájem řešíme zcela individuálně, orientačně počítejte s  cenou
40 000 / měsíc

DOPRAVA

Vůz vám rádi přistavíme až na místo.
Orientační cena dopravy je 15 Kč/km Vzdálenosti do 100 km od Prahy lze absolvovat po vlastní ose, vzdálenosti nad 100 km od Prahy je třeba řešit odtahem vozu na vleku.

Mr.Black (K DISPOZICI)

Klasický krasavec v matné černé barvě vhodný například na svatby nebo večírky. Vybavení: dva vnitřní bary, boční výklop, kompletní elektrorozvody, tekoucí teplá i studená voda včetně interního odpadu. 

 Mr. Superstar (K DISPOZICI)

Klasický krasavec vyvedený hned v několika barvách. Vybavení: dva vnitřní bary, výklop, kompletní elektrorozvody, tekoucí teplá i studená voda včetně interního odpadu. Foto: Víťa Malina

 

 

The Van in Black (K DISPOZICI)

Multifunkční záležitost s čumákem Citroen HY. Nástavba je připravena pro mnohá využití – barmanskou show, služby barber shopu, masáž

HY Julien (obsazeno do 9/2019)

Julien je stříbrný fešák Citroen HY v klasickém designu. Nabízí boční výklop, dva vnitřní bary, klasik nad klasiky.

HY Romeo (VOLNÉ TERMÍNY ZÁŘÍ & 2020)

Romeo bude romantický vůz vhodný na zahradní události, svatby v bílé barvě v kombinaci s matnou zlatou a dřevem. Prostě fešák jak lusk!

Caravan Vivi (VOLNĚ TERMÍNY ZÁŘÍ/ŘÍJEN 2019)

Caravan Vivi je mobilní bar z karavanu vhodný pro menší akce nebo svatby. Vše o Vivi se dozvíte na webu ZDE

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA FOODTRUCKU NA VAŠI AKCI: 

TYP AKCE

8 + 4 =

Zanecháním poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů s odkazem na čl. 6 odst. 1 písm. b) Nařízení (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Účelem zpracování je evidence možné smluvní spolupráce a uplatnění případné reklamace. Zhotovitel bude zpracovávat osobní údaje objednatele v souladu se zákonem č. 563/1991 Sb., zákon o účetnictví 5 let, následně údaje zlikviduje. Klient odesláním stvrzuje, že byl seznámen se svými právy, tedy právy subjektu údajů. Je si vědom svých práv v souladu s čl. 15 – 20 Obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679, zejména práva na přístup k osobním údajům, práva na opravu a právo na výmaz.